Romantický pobyt v chatě s vířivkou nejen na víkend pro 2 osoby

Ubytování pro dva 

Ubytování pro dva, kde vás nikdo rušit nebude. Znáte to, vaše drahá polovička touží po romantice. Ráda by si vás užila čistě sama pro sebe, ale mimo stěny vašeho bytu. Dovolená, nebo prodloužený víkend, kde se budete mít čas věnovat jeden druhému a nebudete nikým a ničím rušeni. I takové přání lze splnit u nás. Ubytování mimo město, spolu s krásnou oplocenou zahradou kam není vidět, venkovním posezením a vířivkou zaručí prostor pro správně romantický pobyt. 

Krátké výlety na víkend
Od nás, co by kamenem dohodil a zbytek došel pěšky, jak se říká, najdete nepřeberné množství možností kam vyrazit na výlet. Můžete se pokochat historickými památkami Českého ráje. Můžete se vypravit do některého ze skalních měst této čarovné oblasti, pokochat se krásou přírodních rybníků, nebo se prostě jen projít malebnou krajinou. 

Romantický pobyt 
Po návratu si ve vybavené kuchyňce ukuchtíte nějakou tu dobrůtku a v pohodlí křesílek pod pergolou pak můžete pozorovat západ slunce. Jako vrchol romantiky potom bude sklenka dobrého vína a naložení se do vířivky. Teplá voda a bublinky vířivky úžasně osvěží vaše smysli a rozmazlí vaše tělo i mysl. Stranou od zvědavých očí, nerušeně, daleko od starostí běžného života, takový bude pobyt u nás. Dopřejte si pohodlí a luxus v podobě ubytování s vířivkou nejen na víkend.

Romantická chata pro dva nejen na víkend Užijte si romantický pobyt

Chata pro dva s vířivkou na víkend nebo na týden

Malá skvěle zařízená a velmi útulná chata s vířivkou v srdci českého Ráje. Učiňte všední den nevšedním a vydejte se na romantický pobyt ve dvou. Podívejte se na naši chatu více.

Sleva za pobyt ve dvou nejen na víkend

Páry a manželé,  mohou využít atraktivní slevy ve výši 2000kč na víkend nebo na vícedenní pobyt z běžné ceny ubytování v měsících říjen, listopad, prosinec, leden. Pokud máte o slevu zájem, pošlete nám svůj email.

Chata pro 2 osoby v oblasti Český ráj

Romantická chata pro 2 osoby i na víkend nedaleko Prahy. Užijte si víkendový romantický pobyt pro dva u města Turnov v Českém ráji. Chata pro dva je určena k pronájmu na víkend nebo na týden. Chata s vířivkou zaručí romantický a relaxační pobyt pro dva. Naše chata s vířivkou má díky oplocené zahradě a skvělé lokalitě nádech samoty, ale pokud vám bude chybět město, můžete se vydat do blízkého Turnova, Liberce nebo Mladé Boleslavi na nákupy, dikotéku, bowling nebo romantickou večeři. Pokud rádi objevujete nová romantická místa a máte rádi tichou přírodu rozhodně se podívejte na naše romantické výlety na zámky po Českém ráji s návštěvou okolí a těch nejlepších restaurací.

Romantická chata pro dva s vířivkou Víkendový pobyt zaručí odpočinek

Romantický pobyt pro dva

Chcete si se svou drahou polovičkou dopřát ničím nerušený víkend plný romantických večeří? Dopřejte si trochu soukromí a vyrazte na romantický pobyt pro dva do Českého ráje. Budete mít čas jen pro sebe, poznáte nová místa. Romantický pobyt pro dva od nás je tím pravým dárkem, kterým potěšíte každou romantickou duši nejen na Valentýna.

Chata pro 2 osoby nejen na víkend Romantický víkend na vesnici

Romantická chata pro 2 osoby nejen na víkend

Romantická chata pro dvě osoby s krbem. Relaxační víkendy pro dva v naší chatě poskytnou každému to po čem touží. Romantický pobyt pro vás a vaši drahou polovičku v blízkosti města bude mít nádech samoty. díky zahradním porostům které kryjí zahradu a zajišt'tují tak maximální soukromí. Překrásná příroda, řeka Jizera, pole, lesy, skalní města, vířivka a vynikající restaurace zaručí romantický víkend i dovolenou.