Chata Český ráj -Dovolená se psem, víkendový pobyt nebo dlouhodobé ubytování

Chata se psem Odpočinek, oplocená zahrada a možnost procházek

Ubytování v chatě s vychovaným psem 

Kam na dovolenou nebo prodloužený víkend se psem? 
Naše luxusní chata nabízí ubytování u vody je k dispozici se psem na víkendový pobyt nebo týdenní dovolenou.

Luxusní Dovolená se psem na chatě

Velkou předností ubytování se psem na naší chatě  je přítomnost oplocené zahrady. Okolí naší chaty přímo vybízí k dlouhým procházkám a pokud budete jenom lenošit na zahradě, pejsek vám nikam neuteče díky oplocení.

Prodloužený víkend se psem

Prodloužený víkend v Českém ráji s psem může být skvělým zážitkem pro vás i vašeho čtyřnohého přítele. Český ráj je krásným regionem s malebnou přírodou a mnoha možnostmi pro outdoorové aktivity. Zde je několik tipů, jak si užít prodloužený víkend v Českém ráji s psem:

  1. Turistika: Český ráj je známý svými skalami a skalními městy. Můžete si vybrat z několika turistických tras vhodných pro vás a vašeho psa. Pamatujte na zásady ohledně psů na vodítku a na to, abyste uklízeli po svém psovi.

  2. Návštěva přírodních rezervací: Český ráj má mnoho přírodních rezervací a chráněných území, která nabízejí krásnou přírodu a klid pro procházky.

  3. Prohlídka hradů a zámků: V regionu je mnoho historických hradů a zámků, které můžete navštívit. Některé z nich umožňují přístup se psem na vodítku.

  4. Adrenalinové aktivity: Pokud jste do dobrodružství, můžete se pokusit o horolezectví, ziplining nebo výlety na kajaku.

  5. Pikniky: S sebou si vezměte piknikový koš a posedávejte na krásných místech v přírodě. Vašemu psovi bude určitě chutnat společnost a výlet na čerstvý vzduch.

  6. Zážitkové parky: V regionu jsou i zážitkové parky, které mohou být zábavné pro celou rodinu.

Ujistěte se, že máte všechny potřebné zdravotní dokumenty pro svého psa a že respektujete pravidla týkající se psů na veřejných místech. Většina restaurací a ubytovacích zařízení v regionu by měla být přátelská k psům, ale doporučuje se prověřit to dopředu.

Ubytování se psem Prožijte dovolenou s pejskem

Dovolená se psem který má rád vodu

Pobyty a dovolená se psem  pro ty co nevědí kam na dovolenou se psem v Čechách.

Dovolená se psem Český ráj
Luxusní ubytování blízko vody je k dispozici se psem na víkendový pobyt nebo týdenní dovolenou. Nenechávejte pejska ani kočičku doma a vezměte je na dovolenou do Českého ráje sebou.

Ubytování se psem u vody

Dovolená kde se dá koupat se psem 

Pokud máte psíka, který neočůrává domácí zařízení a jeho zoubkům nepodlehne každá noha od židle, pokud ví, že asi není úplně nejlepší nápad si ustlat na gauči, hned potom co přijde z procházky blátem a nezdrhne i z oplocené zahrady, je u nás vítán, stejně jako vy.

Nejlepší dovolená se psem Pejska můžete vykoupat v jezeře nebo v řece
Ubytování se psem u vody Luxusní dovolená s dětmi a psem

Pobyt se psem Český ráj

Ubytování pro celou rodinu se psem

Už žádné loučení ani shánění hlídání. Pokud se chcete ptát, jestli je dovolená u nás možná s vaším psím kámošem, odpověď zní ano. Samozřejmě vycházíme z předpokladu, že váš psí parťák není živelná pohroma a neničí vše okolo sebe v rádiusu deseti kilometrů. Za chatou máte řeku Jizeru a pokud se chcete projít dál dojdete až k rybníkům kde se váš pejsek také může vykoupat.


Pejsek na zahradě S pejskem si můžete hrát na oplocené zahradě

Prodloužený víkend se psem

Hledáte víkendové pobyty se psem? 

Nenechávejte pejska ani kočičku doma, vezměte je na dovolenou s sebou. Pokud se rozhodnete strávit prodloužený víkend nebo dovolenou u nás, váš pejsek bude jistě rád. Víkendové pobyty se psem se budou líbit nejen vašemu pejskovi. Cena ubytování včetně úklidu na víkend se psem pohybuje mezi 5-8000Kč podle termínu. 


Úklid domu i zahrady Zajištují profesionální úklidové služby

Luxusní ubytování se psem

Luxusní ubytování v srdci Českého Ráje se psem

Po vašem pobytu proběhne perfektní, precizní úklid, takže ani hosté, kteří pejsky nemají, nebudou vědět, že tu kdy nějaký pejsek na dovolené byl. Budeme se těšit na váš pobyt a na vašeho psího parťáka. 

Chata Český ráj
Dovolená se psem, víkendový pobyt nebo dlouhodobé ubytování.