Letní dovolená, víkendové pobyty a ubytování v chatě pro rodiny s dětmi i zimě

Ubytování pro rodiny s dětmi Klidná letní dovolená

Zimní i letní dovolená s dětmi

Rodiny uvítají pro dovolenou s dětmi chatu s vlastní zahradou, vířivkou a širokou nabídkou výletů po okolí. Chcete-li si opravdu užít dovolenou s dětmi, tak si projděte naše tipy na výlety kam můžete vyrazit s dětmi za slunečného i špatného počasí v našem okolí.

Ubytování s dětmi a psem Chata na pronájem

Ubytování pro rodiny s dětmi

Hledáte ubytování pro víkendové pobyty s dětmi?
A co takhle stanování nebo plně vybavená chata v blízkosti vody? Nabízíme víkendové pobyty s dětmi, letní i zimní dovolenou v Čechách a ubytování nejen pro rodiny s dětmi. Podívejte se na naši nabídku ubytování v plně vybavené chatě v srdci Českého ráje.  Na naší zahradě můžete dětem připravit bezpečné a komfortní stanování. 

Nevíte kam na letní nebo zimní dovolenou s dětmi v Českém ráji? 

Chcete-li si opravdu užít krásnou pohádkovou dovolenou s dětmi, tak si projděte pár našich tipů kam vyrazit na výlet s dětmi v Českém ráji.  Naše chata je vhodná pro maminky s kočárkem nebo víkendové pobyty pro rodiny s dětmi. 

Letní dovolená s dětmi Ubytování pro rodiny poblíž dětského hřiště

Nejen letní dovolená

Jsou vaše děti zvědavé a rádi šplhají? Obec má k dispozici dvě dětská hřiště. U nás se nemusíte se o svoje děti bát. Děti se pobaví na dětských hřištích, seznámí se s přírodou a možná objeví kus světa. Nabízíme pobyty s dětmi nejen na léto, ale i v zimě. K dispozici je nádrž hned vedle chaty kde děti v létě chytají ryby a v zimě bruslí. Nedaleko v Turnově je také lyžářský vlek. Za špatného počasí existuje řada areálů kam s dětmi můžete vyrazit. 

Cyklostezka Český ráj Objevte Český ráj s dětmi

Český ráj s kočárkem

Vyzkoušejte Baby Friendly ubytování na víkend.  Ubytování s kočárkem není problém. Kočárek můžete na noc schovat pod venkovní altánek. Maminka se s miminkem může vyspat i v obýváku a nemusí tak v noci řešit strmé schody.  Ubytování není sice přímo baby friendly, ale na víkend to může být především v létě příjemná změna pro každou maminku, která si chce odpočinout z tepla pražského bytu v přírodě. Miminku můžete na zahradě postavit malý bazének a když baby usne, můžete si vychutnat odpočinek ve výřivce. Také se nemusíte bát, že byste nemohla v Českém ráji na výlety s kočárkem. Od nás vede právě podél řeky Jizery, moc pěkná cyklostezka Jizera, takže procházky s kočárkem nebudou žádný problém.

Ubytování s malým bazénem Výřivka je k dispozici i větším dětem

Dovolená v Čechách s dětmi

Pokud s dětmi míříte do oblasti Českého ráje, Turnovsko je určitě dobrá volba. Kromě řady baby-friendly míst, je to od nás především s dětmi kousek k vodě bez použití auta. Objevte Český ráj s kočárkem, malými nebo velkými dětmi.
  • U bývalé sokolovny najdete naprosto perfektní dětské hřiště s herními prvky i pro děti kolem 2-3 let. Zkrátka se tu menší i větší děti dosyta vyřádí. 
  • Děti mohou po jídle nakrmit kačenky v řece Jizeře, která hned za chatou.
  • V obci naleznete sportovně odpočinkový kemp
  • Malým dětem můžete dát na zahradu bazének, větší mohou využít vířivky
Víkendové výlety s dětmi na pohádkový zámek Zábava na dovolené nejen pro princezny

Pohádková dovolená s dětmi

Procházku kolem hradu Kost si můžete zpestřit návštěvou mlýna, kde se natáčela pohádka „S čerty nejsou žerty“, údolí Plakánek nebo zámkem Humprecht. Zámek Sychrov nabízí trasu určenou pro rodiny s dětmi která je vedená princeznou.  Děti se seznámí s tím, jak se dříve princům a princeznám na zámku žilo. Během této prohlídky jsou rodiče pouze jako doprovod. Výklad neobsahuje žádné odborné informace o historii zámku a jeho majitelích. Hrad Houska  se stal místem kostýmů, rejů, jarmarků, šermířů, tance a řemesel.  Pohádková dovolená s dětmi pokračuje na zámku Staré Hrady- zde pokud hledáte, kam s dětmi na výlet - v jejich pohádkách najdete ve čtyřech pohádkových okruzích přes 450 pohádkových bytostí. Projít si zámek v historickém kostýmu je snem nejedné malé princezny.

Víkendové pobyty na baby friendly chatě Chaty s dětskám hřištěm nebo trampolínou

Nabízíte ubytování vhodné pro pobyty rodin s dětmi?

Využijte inzerce zdarma a nabídněte ubytování pro rodiny s malými dětmi v Českém ráji. Do kategorie ubytování a dovolená s dětmi budou zdarma zařazeny objekty splňující požadavky:

  • u chaty je houpačka, pískoviště, trampolína  apod.
  • chata má vnitřní nebo vnější bazén anebo vířivku
  • chata je vybavena dětskou postýlkou
  • chata nabízí stolní dětské hry nebo knížky