PRONÁJEM ZAHRADY KE STANOVÁNÍ NEBO POZEMKU K PARKOVÁNÍ BEZ KEMPU

Ubytování na pozemku na Kozákově Výhled na hory z našeho pozemku

Stanování bez kempu na samotě u lesa s výhledem na hory  pod Kozákovem

Kempování na divoko se souhlasem majitele pozemku. V nabídce máme také pozemek ke stanování bez kempu pod Kozákovem. Pokud tu budete ve správnou dobu můžete si natrhat čerstvé maliny. Pozemek je mírně svažitý, není vybaven elektřinou, WC ani sprchou. Pronájem pozemku stojí pouhých 50Kč na noc pro jeden stan nebo jedno auto.

Stanování na divoko Bez kempu s výhledem na hory
Pronájem oplocené zahrady Se zahradním nábytkem a vířivkou

Luxusní stanování bez kempu u města Turnov

Odpoledne si užijete odpočinek pohodlně na zahradě, příjemně uvelebeni na zahradním nábytku, využijete naší vířivky a když dostanete hlad, nebudete muset stát šílené fronty u stánku na nezdravé přepálené, tukem nasáklé fujtajbly, ale uvaříte si v kuchyňce, co hrdlo ráčí. Svoje jídlo si sníte na terase ve stínu broskví. Pronájem zahrady je mnohem příjemnější než ubytování v kempu. Součástí pronájmu naší zahrady je i zahradní nábytek a luxusně vybavená chata.

Rezervace na pronájem pozemku
Pronájem na víkend pro dva Lehněte si do trávy a relaxujte

Výhoda pronájmu zahrady s chatkou 

V noci potřebujete na toaletu. K dispozici budete mít čisté WC, sprchu a teplou vodu. Ráno vás ve stanu probudí sluníčko, které se opře do plachty stanu, zpěv ptáků a chuť na dobrou kávu. Zajdete si do kuchyňky a uvaříte si ji. Kávu si vychutnáte pod altánkem i v případě deště. Takhle ideálně může vypadat vaše dovolená pod stanem bez kempu pokud se rozhodnete pro pronájem zahrady s chatkou. Prostor, který se tu u nás na stanování nabízí není nikterak malý a jistě se sem všichni vejdete.

Kdo by nemiloval odpočinek v trávě? Objevte luxusní stanování bez kempu

Nevite kam pod stan s dětmi, psem nebo kamarády?

Stanování bez kempu

 Je vás parta přátel, plánujete dovolenou pod stanem a představa narvaného kempu se vám příčí?
Tak využijte možnosti udělat si soukromý kemp z naší zahrady. Tady budete nerušeni, pěkně pohromadě, budete mít k dispozici veškeré zázemí, co je pro dovolenou pod stanem třeba a užijete si naprostý klid.  

Výhody stanování bez kempu: žádné vřeštící dětičky, žádné masové naskládání stanů jeden vedle druhého. Tady, je svět ještě v pořádku. I když jsme od civilizace a radovánek rušného města kousek, tady naleznete vytoužené pohodlí, klid a luxusní zázemí.