PRONÁJEM ZAHRADY KE STANOVÁNÍ NEBO POZEMKU K PARKOVÁNÍ BEZ KEMPU

Pronájem oplocené zahrady Se zahradním nábytkem a vířivkou

Luxusní stanování bez kempu u města Turnov

Odpoledne si užijete odpočinek pohodlně na zahradě, příjemně uvelebeni na zahradním nábytku, využijete naší vířivky a když dostanete hlad, nebudete muset stát šílené fronty u stánku na nezdravé přepálené, tukem nasáklé fujtajbly, ale uvaříte si v kuchyňce, co hrdlo ráčí. Svoje jídlo si sníte na terase ve stínu broskví. Pronájem zahrady je mnohem příjemnější než ubytování v kempu. Součástí pronájmu naší zahrady je i zahradní nábytek a luxusně vybavená chata.

Pronájem na víkend pro dva Lehněte si do trávy a relaxujte

Pronájem zahrady s chatkou 

V noci potřebujete na toaletu. K dispozici budete mít čisté WC, sprchu a teplou vodu. Ráno vás ve stanu probudí sluníčko, které se opře do plachty stanu, zpěv ptáků a chuť na dobrou kávu. Zajdete si do kuchyňky a uvaříte si ji. Kávu si vychutnáte pod altánkem i v případě deště. Takhle ideálně může vypadat vaše dovolená pod stanem bez kempu pokud se rozhodnete pro pronájem zahrady s chatkou. Prostor, který se tu u nás na stanování nabízí není nikterak malý a jistě se sem všichni vejdete.

Stanování bez kempu u lesa s výhledem na hory  pod Kozákovem

Kempování na divoko se souhlasem majitele pozemku. V nabídce máme také pozemek ke stanování bez kempu pod Kozákovem. Pokud tu budete ve správnou dobu můžete si natrhat čerstvé maliny. Pozemek je mírně svažitý, není vybaven elektřinou, WC ani sprchou. Pronájem pozemku stojí pouhých 50Kč na noc pro jeden stan nebo jedno auto.

Stanování na divoko Bez kempu s výhledem na hory
Ubytování na pozemku na Kozákově Výhled na hory z našeho pozemku
Kdo by nemiloval odpočinek v trávě? Objevte luxusní stanování bez kempu

Nevite kam pod stan s dětmi, psem nebo kamarády?

Stanování bez kempu

 Je vás parta přátel, plánujete dovolenou pod stanem a představa narvaného kempu se vám příčí?
Tak využijte možnosti udělat si soukromý kemp z naší zahrady. Tady budete nerušeni, pěkně pohromadě, budete mít k dispozici veškeré zázemí, co je pro dovolenou pod stanem třeba a užijete si naprostý klid.  

Výhody stanování bez kempu: žádné vřeštící dětičky, žádné masové naskládání stanů jeden vedle druhého. Tady, je svět ještě v pořádku. I když jsme od civilizace a radovánek rušného města kousek, tady naleznete vytoužené pohodlí, klid a luxusní zázemí.

Pronájem zahrady blízko vody Bezpečné stanování poblíž vody

Jak rezervovat pozemek?

Nevíte kam pod stan? Není nic jednoduššího, než nahlásit počet stanů a těšit se zahradu, kde naleznete potřebný komfort, který ale nepokazí dojem té správné dovolené ve stanu. Využijte našeho kontaktního formuláře a poptejte pronájem pozemku ke stanování s dětmi nebo přáteli poblíž vody. V pěší vdálenosti 5-15 min se nachází řeka Jizera, jezera i vodní nádrž.

Rezervace na pronájem pozemku
Pronájem pozemku Český ráj Nabídnětete váš pozemek na krátkodobý pronájem nebo dlouhodobý pronájem zahrady

Pronájem pozemku

Pronajměte svůj pozemek ke stanování nebo parkování slušným turistům a karavanistům bez rizika

Máte pěkný pozemek vhodný ke stanování u vody?  

Nabízíte krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem vybavené zahrady třeba i s chatkou?

 Nechte zde krátkodobě přespat slušné turisty, kteří vám za stanování zaplatí!

Nabídnětet dlohodobý i krátkodobý pronájem pozemku Pozemky pro stanování a parkování karavanu a obytnách vozů

Jak pronajmout pozemek?

Turista, což je většinou majitel karavanu, obytného auta, nebo stanu, si přes naše stránky vyhledá, kam chce jet pod stan nebo kde zaparkovat obytné auto nebo karavan. Následně se mu zobrazí váš pozemek nebo chata s nabídkou možností legálního ubytování. Vyplní formulář a objedná si upronájem pozemku nebo chaty, stejně jako je tomu u hotelu či jiných “booking” služeb. Vám i turistovi přijde potvrzení na e-mail. Pokud rezervaci potvrdíte do 12 hodin, vyzveme klienta a pošleme mu fakturu k úhradě.

Jakmile se pobyt zrealizuje, pošleme vám částku za pronájem pozemku na vámi zvolený bankovní účet, pouze si strhneme z částky 20% poplatek na provoz služby. V případě, že chcete aby chodily rezervace přímo k vám, můžete si objednat službu inzerce. V tomto případě nebudeme účtovat žádné provize z ubytování a rezervace si budete spravovat sami.
Cena za reklamu na 1 rok je 500kč. 
Vytvoříme krísnou prezentaci vašeho pozemku nebo zahrady s chatkou na celou podstránku
Vytvoříme odkaz na vaši podstránku i osobní web
Vyřídíme za vás platby i rezervace za krátkodobý i dlouhodobý pronájem zahrady nebo pozemku
Nabídněte nám pronájem zahrady

Kempování bez kempu

Jak začít pronajímat?

Zaregistrujete se v našem systému. Je to velmi jednoduché. Je nutné, abyste nám sdělily základní informace o vašem pozemku a hlavně poslali fotografie. Poté provedeme vytvoření vašeho profilu a nabízeného pozemku a v případě, že bude potřeba něco doladit, tak se s vámi spojíme. Pokud bude vše v pořádku uveřejníme nabídku na našich stránkách a můžete očekávat své první hosty.


Registrace k pronájmu pozemku